Meble biurowe i gabinetowe – ranking

Biuro powinno być przede wszystkim pomieszczeniem funkcjonalnym. Musi zapewniać wszystkie warunki niezbędne do normalnego przepływu pracy. Dlatego bardzo ważny jest dobór mebli biurowych. Wszelkie meble biurowe muszą spełniać następujące kryteria:

• być łatwe w użyciu;

• nie przeszkadzać w pracy;

• mieć odpowiedni poziom jakości.

Gotowe opcje wyposażenia biurowego można obejrzeć na stronie internetowej naszego sklepu.

Między wygodą a ascezą

Meble do biura, powinny być jak najbardziej wygodne dla ciebie i pracowników. Ponadto wszystkie drzwi powinny być łatwe do otwarcia, szuflady nie powinny się blokować, meble nie powinny wydawać nieprzyjemnych dźwięków, rozpraszać pracowników itp. Szczególną uwagę należy zwrócić na funkcjonalność mebli. Ważną kwestią jest również mobilność poszczególnych przedmiotów. Wybierz meble wykonane z lekkich materiałów oraz meble na kółkach, ponieważ dzięki temu środowisko biurowe będzie bardziej mobilne i wygodniejsze w pracy. Wybierając meble, nie staraj się oszczędzać na ich jakości. Lepiej raz wydać na wyposażenie biura niż regularnie przeznaczać pieniądze na bieżącą naprawę poszczególnych przedmiotów.

Design

Warto skupić się na prostocie bez żadnych specjalnych dodatków. Najbardziej odpowiednie style do biura to klasyczny i high-tech. Wybierając meble, zadbaj też o to, by wszystkie przedmioty tworzyły stylistyczną całość. W przeciwnym razie pokój będzie wyglądał niechlujnie, co w żaden sposób nie przyczyni się do stworzenia atmosfery pracy. Optymalne odcienie do dekoracji biura są wyciszone i nie podrażniają oczu. Może to być ciepły beżowo-brązowy kolor lub chłodny szaro-niebieski. Odpowiednie będą również chłodne zielonkawe odcienie. W biurze należy unikać intensywnych kolorów (czerwony, pomarańczowy, żółty, jasnozielony itp.), Dużej ilości czarnych tonów i dużej liczby błyszczących powierzchni. Wszystko to może przytłoczyć i odwrócić uwagę pracowników, powodując dyskomfort w pracy.

Obecne trendy

Trendy w modzie szybko się zmieniają. Mimo to możesz kupić meble, które będą odpowiednie przez długi czas. Szybki rozwój technologii, informatyki, elastycznych harmonogramów pracy stał się impulsem do zagospodarowania przestrzennego lokali, co pozwala zaoszczędzić miejsce poprzez bardziej racjonalne wykorzystanie metrów kwadratowych.

TOP 1
ranking-photo
Ostin

Meble w tej kolekcji doskonale sprawdzają się w ekskluzywnych gabinetach i zostały zaprojektowane dla wymagających klientów. Cechuje je nietypowe, a jednocześnie klasyczne wzornictwo. To ergonomiczne meble, które charakteryzują się ponadczasowym stylem i są gwarancją komfortu w twoim biurze.

Wycena indywidualna - przejdź do strony producenta

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
SiRiO

To kolekcja prostych i trwałych mebli biurowych, które zostały tak zaprojektowane, aby służyć swoim użytkownikom przez wiele lat. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Mają lekką formę, a jednocześnie są dość charakterystyczne, przez co będą doskonale prezentować się w nowoczesnych wnętrzach biurowych. Są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wycena indywidualna - przejdź do strony producenta

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Ario

To, kolekcja ergonomicznych biurek i stołów biurowych. Zachowane w klasycznym stylu, zostały wyprodukowane z użyciem szlachetnych materiałów. W kolekcji dostępne są także szafki oraz regały

Wycena indywidualna - przejdź do strony producenta

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Blog&Trio

To propozycja dla tych osób, które cenią sobie meble utrzymane w formie klasycznej, a jednocześnie subtelne. Doskonale sprawdzają się w wnętrzach, w których panuje minimalizm. To połączenie metalu i szkła. Blaty biurek są cienkie i osadzone na solidnych, mocnych metalowych stelażach.

Wycena indywidualna - przejdź do strony producenta

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Bravo

To kolekcja minimalistycznych mebli biurowych. Największą reprezentacją stanowią biurka, które są mocne i wyposażone w metalowe stelaże. Wszystkie korpusy wykonane są z płyty melaminowanej.

Wycena indywidualna - przejdź do strony producenta

Kup teraz
TOP 6
ranking-photo
Jera

To kolekcja pochodząca z Włoch. Łączy w sobie wszystkie cechy mebli z tego regionu. Klasyczny design jest jednocześnie kwintesencją elegancji. Meble cechują się grubymi płaszczyznami o charakterystycznych prostych liniach przecinających się w poziomie i pionie.

Wycena indywidualna - przejdź do strony producenta

Kup teraz
TOP 7
ranking-photo
Grace

Kolekcja zaprojektowana przez Krystiana Kowalskiego. Nawiązują do mebli klubowych. Mają minimalistyczny stelaż, a wyraźna forma siedziska sprawia, że meble mają klasyczny charakter. Doskonale sprawdzają się przez to w klasycznych wnętrzach, ale nadają się też do użycia w nowoczesnych przestrzeniach biurowych.

Wycena indywidualna - przejdź do strony producenta

Kup teraz
TOP 8
ranking-photo
Pufa Point POP 900

Point to kolekcja puf o różnej wielkości i wysokości. Zostały wyposażone w przeszycia tapicerki efektem 3D, dlatego idealnie sprawdzą się w niekonwencjonalnych aranżacjach.

682,99 zł

Kup teraz
TOP 9
ranking-photo
Bejot Booi BO 4L3 fotel

Booi to zaś kolekcja komfortowych foteli. Opływowe kształty siedziska zostały tak zaprojektowane, aby fotele sprawdzały się w przypadku osób o różnym wzroście. Podobnie jak w wielu kolekcjach biurowych także tu klasyka łączy się z nowoczesnością, dzięki czemu meble mogą być stosowane w różnych, często wydawałoby się przeciwstawnych przestrzeniach biurowych.

2 139,90 zł

Kup teraz
TOP 10
ranking-photo
Bejot BO 4CP podnóżek

Podnóżek z kolekcji Booi to idealne dodatkowe wyposażenie każdego biura, także tego domowego. Pozwala na uzyskanie chwilowego odprężenia lub wygodne oparcie nóg podczas długiej pracy przy komputerze, lub z dokumentami.

734,95 zł

Kup teraz