27


września

Biurko z regulacją wysokości postaw na ergonomię!


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W wielkim stopniu od sposobu zagospodarowania biura zależy wydajność jego pracowników i to, w jaki sposób firmę postrzegają klienci. Chodzi tutaj nie tylko o wizualny efekt, ale przede wszystkim o komfort pracy, co przekłada się na wyniki. Biorąc pod uwagę najważniejszy aspekt, warto zainwestować w biurko z regulacją wysokości, które zapewnia wygodę i możliwość dopasowania do wielu użytkowników.

Biurko z regulacją wysokości – niezbędny element wyposażenia każdego nowoczesnego biura.

W ostatnich latach trendy w aranżacji przestrzeni komercyjnych uległy dużym zmianom. Obecnie biura nie tylko muszą być funkcjonalne, ale przede wszystkim maksymalnie dostosowane do potrzeb osób w nich zatrudnionych. Łatwość wykonywania zadań i maksymalny komfort, gwarantują, że pracownicy są bardziej wydajni, a to ma z pewnością kluczowe znaczenie dla osiąganych wyników.

Aby zapewnić wspomniany komfort, należy zadbać o odpowiednie urządzenie stanowiska pracy, składającego się przede wszystkim z biurka i krzesła biurowego. Warto tutaj postawić na nowoczesność i jednocześnie uniwersalność. Rozwiązaniem, które spełnia te wymogi, jest biurko z regulacją wysokości, pozwalające na wygodne wykonywanie obowiązków. Główną zaletą tych nowoczesnych mebli jest możliwość elektrycznej regulacji wysokości blatu. Dzięki temu z łatwością można dopasować biurko z regulacją wysokości do preferencji każdego użytkownika.

Meble te wyposażone zostały w prosty w obsłudze panel sterowania, dzięki któremu zmiana położenia blatu jest płynna i szybka. Funkcja sit-stand gwarantuje wysoki komfort i wyjątkową wygodę. Pozwala ona nie tylko, by wygodnie przy nim siedzieć, ale także stać, co jest zdrowsze i pozwala na uniknięcie monotonii. Dodatkową zaletą jest możliwość złożenia nóg biurka, dzięki czemu można je łatwo schować i oszczędzić miejsce w domu. Takie biurko z regulacją wysokości i składanymi nogami idealnie sprawdzi się też w profesjonalnym biurze np. do stworzenia dodatkowego tymczasowego stanowiska pracy.

biurko do pracy

Biurko z regulacją wysokości i regulowane krzesło biurowe zestaw idealny!

Niezbędnym elementem wyposażenia stanowiska pracy tuż obok biurka z regulacją wysokości jest odpowiednie krzesło biurowe. Również powinno posiadać szeroki zakres regulacji, aby dopasować się do użytkownika, zapewniając mu wygodę i utrzymanie odpowiedniej postawy.

Wybierając zarówno biurko, jak i fotel należy dobrze dobrać materiał wykonania, tak aby zapewnić długie użytkowanie przez wiele lat. Warto też zwrócić uwagę na odpowiednie kolory mebli, dopasowując je do stylu pomieszczenia. Jeśli jednak nie wiemy, na jaki kolor biurka podnoszonego się zdecydować zawsze warto postawić na drewno, które będzie odpowiednie dla każdego miejsca. Jest to niewątpliwie materiał ponadczasowy i bardzo szlachetny. Można również dobrać odpowiedni odcień, jak np. klasyczny dąb sonoma, czy bardziej charakterystyczny wenge.

Biurko z regulacją wysokości jest to nowoczesne rozwiązanie zarówno dla profesjonalnych biur, jak i pomieszczeń domowych, w których ma być wykonywana praca biurowa. Bez wątpienia pandemia koronawirusa przyczyniła się do tego, że coraz więcej firm przechodzi na tryb Home Office. W tym modelu pracy bardzo ważne jest odpowiednie miejsce, a co za tym idzie, dobrze dobrane meble biurowe zapewniające komfort i ergonomię! Świetnym rozwiązaniem do urządzenia miejsca do pracy zdalnej może okazać się wybór takiego biurka z regulacją wysokości, które dodatkowo posiada składane nogi i automatyczny panel sterowania.

 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz